Usługi księgowe

baner_uslugi_finanswowe

Nie musisz pamiętać o wizycie u księgowego! Dokumenty odbieramy w siedzibie firmy (lub uzgodnionym miejscu). Możesz również przesłać je do nas elektronicznie (mailem lub Google Drive) lub tradycyjnie – dostarczyć do naszej siedziby. Wybór zależy tylko od Ciebie, my dostarczamy rozwiązania.

Rozliczanie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu to oferta dla samozatrudnionych, osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich.

Usługa pełnej księgowości adresowana jest do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych,  komandytowych, fundacji i stowarzyszeń a także, osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą z rocznymi obrotami powyżej 2.000.000 euro.

Obsługa kadrowo-płacowa dla właścicieli i ich pracowników (umowa o pracę ) oraz zleceniobiorców (umowy zlecenia). Sporządzamy listy płac, wyliczamy składki ZUS (przekazujemy deklaracje elektronicznie do ZUS) i kwotę podatku z tytułu wynagrodzeń.

Zapraszamy.

  • Telefon:(+48) 790 279 065
  • Email:uslugiksiegowe@witoldstrzelec.pl

Napisz do nas

Klauzula informacyjna:
Państwa dane osobowe przesłane drogą mailową będą przetwarzane w związku z wykonywaniem usługi pośrednictwa finansowego i/lub ubezpieczeniowego i/lub usług księgowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest STRZELEC USŁUGI KSIĘGOWE I KREDYTY Witold Strzelec (dalej: ADO).
Polityka prywatności.

Oświadczam, że zapoznałem się oraz akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ADO.


kontakt

tel. +48 790 279 065