.

ODPOWIEDZIALNY

Urodziłem się 43 lata temu w Elblągu. Tutaj spędziłem swoje dzieciństwo i lata szkolne.

Uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Robotniczej oraz do elbląskiego Ekonomika.

Jestem mężem oraz ojcem trójki chłopców. Rodzina to dla mnie solidne oparcie, ale jednocześnie olbrzymia odpowiedzialność.

W Radzie Miasta będę Waszym  solidnym
i odpowiedzialnym
  przedstawicielem.

DOŚWIADCZONY

 

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Po studiach wróciłem do Elbląga. Pracowałem jako menadżer w firmie telekomunikacyjnej, byłem dyrektorem oddziału banku,  a także prowadziłem zajęcia ze studentami w jednej z wyższych szkół w Elblągu.

W latach 2006 – 2010 pełniłem zaszczytną funkcję Radnego Rady Miasta Elbląga, a w latach 2010 – 2014 reprezentowałem Elblążan w  Sejmiku Wojewódzkim.

Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą, co daje mi swobodę dokonywania wyborów.

W Radzie Miasta będziecie Państwo mieli we  mnie doświadczonego i niezależnego przedstawiciela.

PRZEDSTAWICIEL

Na podstawie moich doświadczeń jako mieszkańca dzielnicy Nad Jarem, rozmów z mieszkańcami naszego okręgu wyborczego, a także doświadczeń ojca dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowałem listę spraw, które będę chciał podnieść na forum Rady Miasta.

Mam świadomość, że lista spraw do załatwienia jest otwarta.

Jako Wasz przedstawiciel będę działał skutecznie i profesjonalnie, dlatego proszę o rozwijanie tej listy na: kontakt@witoldstrzelec.pl

  1. Wprowadzenie w przedszkolach i szkołach podstawowych obowiązku przygotowywania oddzielnego jadłospisu dla dzieci z problemami alergii pokarmowej. 

  2. Wprowadzenie obowiązkowych zajęć z zakresu pierwszej pomocy w przedszkolach i szkołach podstawowych.

  3. Lepsza współpraca miasta ze stowarzyszeniami, fundacjami oraz innymi inicjatywami obywatelskimi.

  4. Zagospodarowanie wolnych przestrzeni zgodnie z potrzebami mieszkańców.

  5. Modernizacja istniejących placów zabaw i miejsc rekreacji oraz budowa zupełnie nowego, nowoczesnego kompleksu rekreacyjno – wypoczynkowego dla dzieci, seniorów i osób niepełnosprawnych.

  6. Rozwijanie połączeń komunikacji miejskiej dla mieszkańców Krasnego Lasu, Próchnika i Dąbrowy oraz inwestowanie w infrastrukturę komunalną i rekreacyjną w tych dzielnicach.

  7. Wasze problemy i sprawy: (…)

PROSZĘ O GŁOS

W dniu 21. Października proszę Państwa o oddanie swojego głosu na mnie. Swój głos możecie Państwo oddać w godzinach 7.00 – 21.00 według ulic w poniżej przedstawionych komisjach wyborczych. 

.

Numer obwodu

Adres komisji wyborczej

Mieszkańcy ulic:

6

Szkoła Podstawowa nr 18

Ul. Węgrowska 1

Aleja Jana Pawła II
Pułkownika Dąbka od nr 132 do końca (parzyste)
Katowicka
Społeczna
Tarnowska
Wiślicka
Zakopiańska
Żyrardowska
9

Świetlica w Próchniku

Ul. Strumykowa 35

Dworkowa
Fromborska od nr 24 do końca (parzyste)
Fromborska od nr 45 do końca (nieparzyste)
Głogowa
Poli Gojawiczyńskiej
Jarosława Iwaszkiewicza
Jelenia Dolina
Stanisława Lema
Kornela Makuszyńskiego
Rumiankowa
Sarnia
Stawowa
Strumykowa
Wilcza
Wrzosowa
Zakątek
10

Szkoła Podstawowa nr 11

Ul. Janusz Korczaka 34

Jana Brzechwy
Janusza Korczaka
Lubelska
Janiny Porazińskiej
11

Szkoła Podstawowa nr 11
Ul. Janusz Korczaka 34

Władysława Broniewskiego
Ogólna

12

Przedszkole nr 24

Ul. Jana Brzechwy 5

Piotra Kłoczowskiego
Bolesława Krzywoustego
Stanisława Leszczyńskiego
Władysława Łokietka
Mieszka I
Jana Myliusa
13

Przedszkole nr 24

Ul. Jana Brzechwy 5

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Antoniego Czuchnowskiego
Tadeusza Boya Żeleńskiego
Druskiennicka
Aleksandry Gabrysiak
Grodzieńska
Zbigniewa Herberta
Jana III Sobieskiego
Józefa Karpińskiego
Jana Kasprowicza
Kowieńska
Józefa Lassoty
Lwowska
Zofii Nałkowskiej
Gen. Bolesława Nieczuja – Ostrowskiego
Julina Ursyna Niemcewicza
Nowogródzka
Władysława Orkana
Pińska
Haliny Poświatowskiej
Stanisława Przybyszewskiego
Michała Rosnowskiego
Włodzimierza Sierzputowskiego
Leopolda Staffa
Stanisława Sulimy
Władysława Syrokomli
Tarnopolska
Juliana Tuwima
Wileńska
Stanisława Witkiewicza

14

Szkoła Podstawowa

nr 15

ul. Modlińska 39

Krakowska
Legionów od początku do nr 14 (parzyste)
Legionów od początku do nr 47 (nieparzyste)
Bolesława Leśmiana
Lucjana Rydla
Skierniewicka
Szczecińska
Jana Szucha

15

Szkoła Podstawowa nr 15

Ul. Modlińska 39

Gdyńska
Hodowlana
Kaliska
Kamienna
Marii Konopnickiej
Łowicka
Modlińska
Niepodległości
Ostródzka
Pawia
Pomorska
Rondo Tarnopol
Suwalska
Szczygla
16

Przedszkole Niepubliczne „Wiki”

Ul. Częstochowska 5

Częstochowska
Formierzy
Kaszubska
Legionów od nr 16 do końca (parzyste)
Legionów od nr 49 do końca (nieparzyste)
Leśna
Waleriana Łukasińskiego
Metalowców
Odlewników
Poznańska
Smolna
Turbinowców
Ludwika Waryńskiego
17

NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN

Ul. Królewiecka 197

 

Bukowa
Cisowa
Grabowa
Jagodowa
Jarzębinowa
Jaworowa
Jemiołowa
Jesionowa
Jodłowa
Kalinowa
Tadeusza Kościuszki od nr 140 do końca (parzyste)
Królewiecka od nr 162 do końca (parzyste)
Królewiecka od nr 191 do końca (nieparzyste)
Leszczynowa
Lipowa
Marymoncka
Modrzewiowa
Gabriela Narutowicza
Okrężna
Olchowa
Orzechowa
Ignacego Paderewskiego
Władysława Sikorskiego
Wiązowa
Wincentego Witosa
26

Szkoła Podstawowa nr 6

Ul. Aleja Piłsudskiego 4

 

Aleja Józefa Piłsudskiego
Maurycego Beniowskiego
Bohaterów Westerplatte
Juliana Fałata od nr 30 do końca
Michała Kajki
Aleksandra Krzyżanowskiego
Lubartowska
Osiedle Marynarzy
Majora Henryka Sucharskiego
Świerkowa